13.06.10
















Ma arvan, et nüüd tuleb päris palju pilte ja juttu Sofist, sest ta hetkel maailma kõigekõige tähtsam ja armsam mul. ja, need keda ei huvita, ega mul ka savi eks. haaha, ärge lugege siis. niiet, ma räägin päris palju temast nüüd. votnii. avastasin, et talle meeldivad peenrad ja väga meeldib palli mängida. ja jalgpalli vaatas ka telekast. mu varbad maitsevad talle ka väga.





ja kes pisikest vaatama tahab tulla, andke teada! ega ma ei keela :)

2 kommentaari: