
Ma avastasin, et tegelikult on nii palju inimesi, keda ma igatsen. Eriti igatsen Viljandi rahvast, sest nii head seltskonda annab otsida. Super. Tahaks väikest Henryt näha, kes on tegelikult juba suur poiss ja pisikest Markust tahaks ka näha, et ta saaks mulle jälle lilli tuua awwwww. Ja Urho pisikest tibut tahaks ka näha. ohjah, igatsen tglt absoluutselt kõiki inimesi, nii imelik kui see ka poleks!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar