02.05.10

You wanna say something? Just say it, bitch!


Ärge öelge, et mu vend on armas, tore ja rahulik jne. Üritage olla temaga samas ruumis tund aega. Võrreldes teie praeguste probleemidega/muredega, on see te jaoks põrgu. Ja katsuge pärast emale-isale selgeks teha, et vend on süüdi ja tema alustas jms. See ei õnnestu, sest vend on armas, tore ja rahulik väike pai poiss! :) Kas pole lahe?

mõttetu päev, sest me ei lähegi Tlnasse. Mõttetumõttetumõttetu. ja keegi täna nkn midagi teha ka ei viitsi, niiet veelkord, mõttetumõttetumõttetu!
Roger nakatas mind C-walk'i pisikuga!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar