03.05.10

I miss my baby and little Simon is already growing!


Ma tõsiselt vihkan kahepalgelisi inimesi. Ühega pean põhimõtteliselt kõik oma päevad koos veetma, mis on tegelikult täiesti vastu mulle. Ma ei tahaks üldse temaga rääkida, teda näha ega teda tunda. Ja nüüd mõtlen ma seda päris tõsiselt juba. Selline asi ajab mind närvi lihtsalt. Nii ei tehta! Saad kõik tagasi, mis ise teisele tegid! Vähemalt meie kolme poolt saad selle tagasi, teised mind ei huvita. Pole mõtet minuga sõpra mängida, sest ma ei taha su sõber või kes iganes olla enam. Nõme oled! :D anna andeks, aga tõsiselt. Ja mina ei kavatse mitte millegi eest vabandust paluda, sest mina ei ole selles sitas süüdi, mille sa endale kokku oled korjanud musike!

Täna oli koolis teemaks piina, UFOd, nende laserid jne. Kohutav, mille peale inimesed tulla võivad. St siis mina ja Jete ja Liisu. haaha, jõhker. Aga siiski me peame ettevaatlikud olema, sest piina võib meid laseriga aknast lasta ja siis muutume ka meie UFOdeks hahahahahahaha. Pole naljakas! Tõsi jutt.

Tegelikult on selline nali, et täna ajas mind nii närvi, et kõigil oli midagi viga (Liisu, ma ei mõtle siin all sind!)ja mingid mõttetud masenduses lohhid vahivad mind, nagu ma oleks ilgelt halb või nagu ma oleks kellegi ära tapnud. Kohutav! 2 korda marssisin klassist välja, sest ma lihtsalt ei kannata neid nõmedaid pilke. Ja üldse, mind ei pea vahtima, kõik on mind niigi palju näinud, otsige uus sihtmärk endale ja pommitage teda enda värdjate pilkudega PALUN! Nõme lihtsalt. huh.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar