
sedaet, nõme päev. Absoluutselt kõik inimesed oskavad koolis pinda käia mulle. Ainult mõned üksikud on, kes seda ei tee. Aga päris närvi ajab küll. Tahaks vahest lihtsalt rahulikult olla. Ei saa, sest mingi möll käib koguaeg ja pean kõige eest hoolitsema ja nii tubliheakiisutibu Kristin olema, aga ma ei viitsi. Tegelikult ma ei oskagi kirja panna mida ma täpselt mõtlen. Aga ma vähemalt üritan. Ma tean jah, et minu peale võib loota ja olen suht hea sõber eks aga vahest ma ei suuda, igalt poolt lendavad inimesed oma probleemidega peale mulle ja tunnen, et mu aju on ülekoormatud. Kui keegi mõistab sõna ülekoormatud siis teate, mida ma mõtlen.
Nii ilusad, niii ilusad jalad.
MERIT ON KA NÜÜD ÜLEKAS JUHHEI!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar