Imelik päev. Ei oskagi siia midagi kirjutada. Ma olen nii väsinud ja tundub, nagu kevadväsimus olekski minu juurde jõudnud. See väljendub selles, et ma olen koguaeg nii väsinud. Kuigi ma magan öösel piisavalt kaua ja päeval magan ka 2 tundi järjest! Kohutav. Ma ei saa aru, palju uneaega mulle siis vaja on? Ja siis mul on selline tunne, et tahaks koguaeg midagi süüa, aga samas ei ole kõht tühi ja midagi alla ei lähe. Kahtlane.
Homme on neljapäev. Homme on 7 tundi. Ma suren. Homme on matemaatika KT. Loodan kõige paremat. Homme on see loeng tüdrukutel vist? Võiks olla. Ausalt ei viitsi eesti keelde minna.
tahan tuttu. Tahan kiisu kaissu.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar