06.05.10

Unustasin kahte asja mainida.
Teisipäeviti mul enam trenne pole, totaalselt vabad päevad!
Sõbral, minu kõige parem Sõbral on vist jalas mõra. Mis siis, et kutsa pole minu oma aga tunne on küll selline. Sõbeeeeeeer, ma tean et sul on valuuuus aga sa saad üle sellest, sest sa oled tugev! You can do it, baby! :(

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar