04.05.10

I wish you were here with me.

Mul ei ole kunagi elus niimoodi vedanud kui täna! Päris paju naerda sai ja nagu Jete ütles:"Jumal on meiega!" votnii.
Hommikul, kui uksest välja läksin siis vihma sadas ja suht kole ilm oli. Sain pilgu maha korraks ja terve maa vingerdas, kõik oli vihmausse täis. Ma ei kannata neid. Niisiis jooksin ma karjudes autosse. Kohutav. Ja veel rohkem vihkan ma sipelgaid. Ma võin ühe sipelga pärast ma ei tea kuhu maailma otsa joosta, kardan kohutavalt neid. Ma ei saa midagi teha sinna! haha.
Vanaema andis mulle lampi 25eeku?! Jete, lähme äkki saiu ja snickersit ostma? hahhahah.
Mul on kõht nii täis, ma suren.
Täna oli jõhkralt tore päev, üle pika aja. Okei, vene keeles ma ajasin vist Jetet päris närvi oma sita tujuga aga see oli ainult korraks see sitt! Ainult korraks! Ma luban, emme, ma rohkem ei tee :)
Tegelikult sain VIST empsi nõusse. Moedepoo värk. Kindlasti PEAN minema sinna, Jete sundis mind ja ise tahan ka väga minna, sest meie lemmikud esinevad ja siis ei tohi me sealt puududa ju. Või mis Jete?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar