
tere, mul on kõrvetised. tõsiselt, ei soovita mitte kellegile neid. lihtsalt kohutav valu. teen täna kõik selleks, et need ära läheks ja et jälle normaalselt hingata ja liigutada saaks. tegelikult hakkas enne vene keelt halb mul või no, siis andsid kõrvetised tunda, vene keele ajal oli päris hull olla juba ja kodus veel hullem. üks hullemaid valusid, mida ma tundnud olen. ma itaha mõeldagi, et need kunagi tagasi tulevad. olen päris kindel, et tänane trenn jääb ära minu jaoks. tõsiselt, väga valus on.. :/
Pean ära mainima, et Liam on niiiii seks.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar