
täna on päris fun päev olnud. no jah, vahepeal olin ma täiesti kindel, et ükskord ma siit kodust ära jooksen ja ei tule enam kunagi tagasi. Päris tõsine plaan oli. Põhjustest ei taha rääkida. Mitte kellegiga! Sest teil ei ole vaja teada, ma ei taha ka et teaks. Niiet ärge hakake küsima olge musid eksole. Aga kui see välja arvestada, siis päris fun päev jah. Mingi aeg tulid külalised ja siis hakkasime sööma räigelt. Ei mäletagi, millal viimati nii palju süüa sai. Kohutav lihtsalt! Ma ei söö enam kunagi. Või vähemalt järgmine nädal. Ma juba tunnen, kuidas kilod tulevad. Pole mul vaja neid. Niiet peaks tagasi hoidma natuke nüüd. Võisiis, kõvasti! Räigelt sõime siiski ja nalja sai ja suht fun päev. Praegu on küll tunne, et kõik see toit tuleb välja kohe. Siiski, vanaema tõi snickersit, mis tähendab, et mu elul on mõte jälle. Votnii. Homme on esmaspäev, suht kohutav. Tegelikult ma lähen kooli selle pärast, et oma matemaatika KT hinde teada saaksin jessss. Aga muidu, ei tahaks kedagi näha. Tahaks üksinda enda toas istuda, nu võibolla mõne musi kaisus ja olla lihtsalt, head muusikat kuulata ja magada, kauakaua.
Ühel musil olid täna võistlused ja ootan msni teda juba, et teada saada kuidas läks mu kiisukesel. Loodan, et ta ikka elusana ja tervena koju jõuab..
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar