10.05.10

Don't touch me, I will bite you!

no tervist, mu kõrvetised on kadumas, ma looodan, väga loodan. Midagi annab ikka tunda veel aga siiski, loodan räigelt!
ma avastasin, et ma tahaks vägaväga mäele praegu. ilma ei oska enam. aga nüüd tuleb suvi ja siis sügis ja alles siis talv. ma ei suuda oodata. tegelikult tahaks suve ka. aga ülekõige ootan, millal jälle mäele saab. Järgmine talv siis Levi'sse või Ylläs'sse või Tahko'sse jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Keegi on ikka vägavägaväganõme. Sa rikud minu arvamuse sinust päris ära. Aga nii ongi parem. Nõme oled!
Ma olen ka ülilahe ja tegin endale formspringi niiet laske tulla! http://www.formspring.me/Krissssssssu

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar