04.11.14

Kristin 18

Sain täiskasvanuks vahepeal. Väga imelik ja kurb tunne on, sest nagu ma mitu korda maininud olen, siis ma ei taha üldse suureks kasvada veel. Nüüd ei saa vähemalt keegi enam mind vanuse pärast mõnitada :D Igatahes pidu sõpradesõbrannadega oli supertore ja mul ikka nii vahvad inimesed ümber. Ja istumine sugulaste ja isehakanud sugulastega oli ka väga armas ja tore :)
Igatahes olen ma väga rahul ja super nädalavahetus oli kallite inimestega koos. Kinkidega olen ka väga rahul!
Paar pilti ka sünnipäevast.





pühapäeva hommikul alla korrusele minnes oli terve alumine korrus nagu seenekesi täis ehk heelium oli oma mõju kaotanud, peaaegu :D Mõned pallid hõljusid lambist keset tuba ringi.
venna tegi vanaema juures mulle kooki ka ja tõi väikse nummi roosikese
mul on ilus mees





kingituseeeeed
Ja ilmselt vist kõige rohkem hingemineva kingituse sain selle raamatu näol oma vanematelt. Seal on pildid minust alates sünnist kuni 18-aastani ja selle vaatamine toob lihtsalt naeratuse näole ja pisara silmanurka :)
Kallis kinkis niiii ilusad pikad suured punased roosid.

IGATAHES
Järgmine postitus tuleb juba reisiteemaline ehk siis on oodata paljuuu pilte jälle ja ülevaid emotsioone :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar