24.11.14

Egiptus 2014

Kõige räigem reis vist, mis mul siiamaani olnud on. Ühesõnaga ma olin terve reisi aja haige, nii, et minust on ainult paar üksikut pilti, kus ma ennast enamvähem normaalselt tundsin. Muidu magasin niisama päikese käes või toas või kallistasin wc-potti. Tilgutite all sai ka tundpool oldud ja nohjah, sellest reisist on väga eredad mälestused aga hoopis teistsugused kui tavaliselt peale reisil käimist. Pole väga ammu ennast nii hullusti tundnud. Muidu oli kõik väga tore nagu alati.. kahjuks ei ole väga mingeid lahedaid seikasid jutustada siin, ei taha seda reisi tegelikult väga meeldegi tuletada..
Mõned pildid siis ka, nii palju, kui neid tehtud sai.
Siis, kui me mõlemad veel täiesti okei olime
oli ilus päikeseloojang, kui Egiptuse poole pilvede kohal sõitsime, jaaa

isadepäeva pilti tegime ka :)








surin

matemaatikat peab ka õppima ju
naiskad lebos














kõige tuusem rätikupoiss-vetelpäästja

ja oli vega ilus, kui tagasi sõitsime :)
Ühesõnaga vabandan, paljude ootused olid kindlasti suured, et palju pilte ja palju juttu, aga seekord läks nii. Ehk läheb järgmisel reisil pisut paremini :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar