Kus talv kadus? Kus lumi kadus? Nii natukeseks seda imelist talveilma siis oligi ja pildistama ei jõudnudki, tahaks nutta.. Täiesti mõttetu. Nüüd jääb vaid üle ilusaid kevadilmasid oodata ja need võiks ruttu-ruttu tulla, sest praegune ilm on lihtsalt masendav. Pigem olgu paks lumi ja -25kraadi külma kui selline vihmane ja hall ilma lumeta. Rõve
See nädal on selle perioodi viimane nädal, siis tuleb JÄLLE uus tunniplaan. See parem olgu normaalne, sest praegune tunniplaan oli isegi enamvähem. Lavakunsti arvestus oli täna ära, kuid see nädal tuleb väga hull, tuleb kõik tööd kuidagi ära teha ja siis saab reedel vabaks lasta, sest, et sõbrapäeeeeeev ju. Saab sussidega kooli minna jeeeeee. Loodetavasti tuleb õhtu ka supermõnus. Laupäeval on plaanis neiudega mõnusalt sõbrapäeva tähistada, nii, et tõotab tulla imeline nädalavahetus :)
Siinkohal üks soovitus ka kõigile: sõbrapäeval ei ole vaja mingeid kalleid kinke teha, et sõbrale näidata, kui hea sõber ta ikka on või kallimale näidata, kui palju sa teda armastad. Kingitusi võid koguaeg teha. Näita sõbrale või kallimale lihtsalt, kui palju nad sulle tähendavad ja kui palju neid armastad, veeda nendega aega koos ja minu arust ongi see piisav :) deep but true
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar