11.11.13

ma ausalt luban, et ma võtan kokku end ja hakkan tihedamini kirjutama nüüd, kunagi sai ikka nädalas mitu korda kribatud siia, nüüd ei ole üldse enam aega ja viitsimist, aga ma võtan käsile end. #word kõigepealt paari sõnaga Baltic Session 2013'st siis. workshopid olid lihtsalt ÜLITUUSAD, meile mõlemale Rogeriga täiega meeldis, treenerid olid kõik meeletult vinged ja kõik 5 workshoppi olid täis mõnusat tantsu, naeru ja lahedaid inimesi. ega me ei eitagi, et meil vahepeal juhe päris rämedalt kokku ka jooksis ja mõnest liigutusest mitte midagi aru ei saanud aga sellepärast me sinna läksimegi, et õppida ja uusi kogemusi saada. nii megarahul olen, et ikka minna otsustasin ja soovitan kõigil järgmine aasta sellest osa võtta!
Baltic Sessioni põhiüritus oli ka lihtsalt amazingggg jälle, ülimalt lahe oli ja endal tuli ka räme inspiratsioon jälle peale. järgmine aasta KINDLASTI jälle :)
lockingu treener Firelock'iga :)
Vasakul krump'i treener Primal ja paremal popping'u treener Buddha Stretch, kes on üldse hip-hop tantsu üks algatajaid, ÜLIKÕVA NAGU
sõitsime neiude ja Rogeriga sessionile



MU KÕIGE VINGEMAD METSIKUD
Metsikud ja endine Metsik Sandra ka :)
treenerid yo
 käisin siis vaheajal Hispaanias ka seoses Do-Re-Mi lauluvõistlusega. seekord ise ei laulnud vaid käisin niiöelda lapsevanemana kaasas. täitsa tore oli isegi, nägin uusi ja põnevaid kohti ja võistlusel läks ka meil väga hästi, ühes kategoorias 1.koht ja teises kategoorias 2.koht, niiet oleme uhked! :)







 tegin rannas selfie, me so cool
















 Barcelonaaaa






auhinnagala oli rannas suuuures telgis

kui tagasi saabusin, sain paar päeva koolis käia ja siis oli lõpuks mu sünnipäev käes. sain ka lõpuks aasta vanemaks ja hakkan nüüd seda viimast alakaaastat nautima. ja luban, et naudin täiega, sest ma tegelikult ei taha üldse täiskasvanuks saada, sucks.

 nüüd reedel pidasin oma sünnipäeva sõprade ja sõbrannadega ka. nad on mul kõik kõige paremad ikka ja niiii vinge õhtu oli lihtsalt :) musikallipai
minu ilusad neiud

 mu vinged!



 noormeheeeed
 loll Targo :D:D:D
 paar suvalist pilti ka siia :)

pean mainima, et see novembrikuu on ikka üks ülimalt kiire kuu. see nädal on eriti kiire, kontrolltöid on nii palju ja playbacki proovid ja esinemised jne jne jne. sünnipäevi on ka nii palju. aga saame hakkama! varsti on kiired ajad möödas ja siis tulevad juba jõuluuuuud, niiii räme ootus juba! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar