15.10.13

kõigepealt ma tahaks öelda, et mul on väga ausalt tohutult piinlik, et ma niiiii ammu kirjutanud pole, varsti saab juba 2 kuud viimasest postitusest. lõpuks võtsin ennast kokku ja tegin selle asja ära. tegelikult on ju vahepeal niiii palju juhtunud ja meeletult pilte on ka kogunenud, agaaa kui ma algusest rääkima hakkaks, siis ma jääkski rääkima ja kõiki pilte ma siia ometi toppima ei hakka. igatahes.. meeletult ilus sügis käib täie hooga, koolis on juba esimene periood otsakorral, vaheaeg läheneb.. koolis on siiamaani täitsa hästi läinud, tegelikult olen isegi üllatavalt rahul oma hinnetega ja võin täitsa uhke olla enda üle. astusin sügisest Haapsalu JJ-Streeti ka, kes veel kuulnud ei ole. nüüdsest keskendun tantsule 4x nädalas + mu oma vaba aeg. päris tõsiselt olen kätte võtnud asja ja vaikselt liigun oma eesmärkide poole, teen endaga kõvasti tööd ja nüüd olen täiesti kindel, et tantsul on minu elus ja südames ikka üks väga suur koht ja mitte keegi ja mitte miski ei ole võimeline muutma seda. ma võiks kohe virisema ka hakata, et tegelikult on minu selg tänu iluvõimlemisele väga halvas olukorras ja vahel on täielik piin tantsida, agaa ma olen sellest üle, sest mingid mõttetud seljaprobleemid mul tantsimist takistama ei hakka :)
päris ammu oli plaan Keviniga üks kerge fotoshoot teha, agaaaa iga jumala kord oli mingi jama, kord oli ilm halb ja siis kaameraga jama ja siis ei saanud fotograaf tulla ja sada jama. igatahes saime nüüd lõpuks käidud ja ma olen niiii megarahul! :)
mul on ikka veel kõige ilusam koer ka, pole kahtlustki!








viimane koolinädal käib, sada tööd on vaja ära teha ja muidugi õpetajad panevad kõik tööd ju viimasele nädalale, sest miks mitte õpilasi kiusata, kui neil selleks võimalus on. selle nädala elan üle ainult teadmisega, et mul tuleb lihtsalt üliülikõva nädalavahetus. reedel lähme Rogeriga Baltic Sessioni ebareaaaaaaaalsetele workshoppidele. tegelikult ma täiega põen ja kardan, et teen margi täis seal endal, aga samas- ma saan õppida selliste tantsijate käe all, kes nagu reaalselt teavad, mida nad teevad ja kes on tänavakultuuri sees olnud algusest peale. niiet, kohe kindlasti saan ma seal ülima kogemuse osaliseks. NII OOTAN! ja pühapäeval on Baltic Session 2013 põhiüritus jeeeee, kuhu me enamuse TWO liikmetega kohale lendame. terve päev täis meeletut tantsu, võistlusi, ülilahedaid inimesi, kaasaelamist, head muusikat jne jne jne, MA NII OOTAN! eelmine aasta oli juba vääääga kõva see kõik ja see aasta tuleb veel kõvem, ma olen täiesti 100% kindel! can't wait
esmaspäeva öösel vastu teisipäeva sõidan juba Hispaaniasseeeeee ehk siis vaheaja veedan seal. ma ei suuda ära oodata, et juba uusi ja põnevaid kohti näeks ja saaks ennast korraks kõigist ja kõigest välja lülitada. tegelikult lähen sinna siiski kaasa nagu lapsevanem, niiet päris lõbureis see ei ole, aga ikkagi nii tahaks juba :)
ja siis kui ma tagasi tulen, saan paar päeva koolis käia ja siis saab väike neiuke juba 17-aastaseks. kõik ümberringi saavad 18 aga teate, ma ei tahagi 18 saada.. mind nii hirmutab see suureks kasvamine ja kõik. ma tahaks lihtsalt aja seisma panna ja olla, sest mulle nii sobib praegune. kõik on nii hästi ja nii mõnus ja ma ei taha üldse suureks kasvada :( vahel vaatan vanu albumeid ja videosid, kus ma väike tatt alles olin ja tekib tunne, et tahaks lihtsalt nutta, sest lapsepõlv on nii ilus aeg ikka ja ma lihtsalt ei taha suureks kasvada, ei taha.. (ma nii deep, aga kõik on 100% true)
eks ma varsti üritan jälle mingi blogipostitusega hakkama saada. ehk teen seda, kui Baltic Session on möödas. siis saab oma emotsioone kirja panna jälle, jee! :)

päikest!

kütke mu ask'i ka midagi http://ask.fm/krixcu

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar