06.08.13

ohjumal, ongi august käes juba, suvi on meeletult kiiresti läinud ja mulle tundub, et isegi kiiremini kui eelmine suvi. KUIGI eelmine suvi hakkas alles juuni lõpus, kuna eksamid ja lõpetamised jne olid. ma ei tea, ehk tundub lihtsalt. august on full of plans ja see on hea tegelikult, asun suvelõppu nautima ilusti. ma ei jõua üldse esmaspäeva ära oodata, siis saab lõpuks ometi Hiidu minna jälle. ebareaaaalne, kuidas ma armastan seda kohta. seal saab alati täielikult muredest välja lülitada ennast ja lihtsalt olla ja suve nautida, jube mõnus. metsamajake, õhtused grillid, igaõhtune saun, kaardimängud, murumängud, õhtused jalutuskäigud mere äärde ujuma, RISTNA private beach, meeletud lained, laintes möllamine ja see meeletu naer, mis sinna juurde käib, fotoshootid, kutsaga rannas augu kaevamine, klappidest muusika kuulamine päevitades jne jne, see on kirjeldamatu lihtsalt, kui rämedalt ma juba seal olla tahaks ja kõike seda teha. traditsioon on see kah, et ma seal iga suvi just oma Jetekesega koos käin ja ega see aasta ka traditsiooni ei murra, jälle lähme koos. õäöü niiiiii oootan! Robbie konserti ootan ka! ainult 2 nädalat veeeeel :)
mingi numps oli elutoas ükspäev
pesa rõdul
papsi sünnipäev oli :)




lebola




läksime perakülla ükspäev, aga ilm vedas alt meid :(


SEST MU KUTS ON KÕIGE NUMMIM

sai kunagi enne ka perakülas käidud, kuts nummi jälle :)

wazzup dawg


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar