super ilmad on olnud viimastel päevadel jälle. päevitada on korralikult saanud jälle ja ujuda ja lebotada. jaanid olid ka lihtsalt niiiii mõnusad. paremat seltskonda ilmselt ei olekski osanud tahta ja niii õigesti tegin ikka, et otsutasin minna Paliverre. sai tantsida ja laulda ja naerda kohutavalt palju ja pool 5 hommikul, kui korterisse jõudsime, ei olnud ikka veel väsinud ja oleksime Liisuga veel rämmata tahtnud. lõpuks saime veel järgmine päev autoga koju ka. MA OLEN NIIIIII RAHUL!
maal tegime jaanituld laupäeval
ja pühapäeval Paliveres. pildi pealt ei saa aru, aga kohutavalt suuuuur jaanituli oli ja kui see korralikult põlema hakkas, siis inimesed lihtsalt voolasid järjest kaugemale lõkkest, sellise kuumuse lõi üles.
nii hea on kõik praegu. mul on kõige vingemad sõbrad ka ja ma olen nii rahul eluga hetkel. naudin täiel rinnal









Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar