19.06.13



 tibude lõpetamisel käisin ükspäev

 neiu Opheliaga käisime peigmees Albertil ka külas. said ilusti sõpradeks :)
 koridoripeegel on parim





 käisime tegime Liisu ja kutsaga kerge jalutuskäigu :)



 kõige tibum

juba hommeeeee tuleb mu pisikepisike õeke Viljandist siia, kes enam nii väga pisike ei ole. oehhh can't wait :)
ja varsti on jaanipäeeeeeeeeeeeev

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar