tibude lõpetamisel käisin ükspäev
neiu Opheliaga käisime peigmees Albertil ka külas. said ilusti sõpradeks :)
koridoripeegel on parim
käisime tegime Liisu ja kutsaga kerge jalutuskäigu :)
kõige tibum
juba hommeeeee tuleb mu pisikepisike õeke Viljandist siia, kes enam nii väga pisike ei ole. oehhh can't wait :)
ja varsti on jaanipäeeeeeeeeeeeev
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar