pole päris ammu sattunud siia ja kuidagi unarusse jätnud selle paiga, endal ka piinlik juba lugejate ees, aga nu mis seal ikka. kool on kohe-kohe läbi saamas, kiired ajad. aga homme veel vaja vara tõusta ja siis saab lebosse ära lasta jeee, imeline
klõpsutasin ükspäev niisama aias ja jäin päris rahule isegi :)
dogggg
kontserdil käisin ka.
käisime vahepeal klassiga Saaremaal ka ära. nagu alati, jäi meil see otsustamine kuhu-kuidas-millal-millega jne nii hiliseks, et lõpuks enamvähem kõik andsid alla juba, agaa saime siiski orgunnitud asjad ja kõik läks väga hästi. ma olen küll megarahul ja võin öelda, et mul on super klass ikka. me suudame kõik vahel niiii nõmedad olla ja teistele halvasti öelda jne agaa tegelikult me kõik armastame üksteist hehe. ma arvan, et ma räägin kõigi eest. lihtsalt megakahju, et klass lahku lüüakse nii ja enam oma superneegritega väljasõitudel ei saa käia ja nende debiilsete naljade üle ei saa naerda. kerge pisar isegi. kellegi teisega ju ei pane bussis Justin Bieber-Baby rämmama ja ei üürga selle refrääni kaasa nagu kitsed :)))))))
Saaremaa pilte ka
tegelt olid neid lehmi täiega ja kõik kõndisid bussi eest läbi lampi suure karjaga, agaa Kaupo jäi natuke hiljaks
pojaga vol1
see mõnusmõnus kohake
neiud õhtusööki valmistamas
lamp
siis, kui me Kaupo ilma aerudeta triivima lükkasime ja ta nii abitu seal oli
Aleks tegi pilti ehk kergelt udune :D:D
hommikune reidikas
pojaga vol2
pojaga vol3
hommikune rockstar
NUPSUUUUUD
ja lõpetuseks üks nummi pilt veel
ükspäev oli tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus taevas
laupäeval ja pühapäeval sai maal käidud. seal nii mõnus alati ja aeg jääb seisma. lihtsalt oled ja päevitad ja loobid kossu ja ässad atvga küla peal ja grillid ja vehid sääski minema ja jalutad ringi lihtsalt ja no nii hea. nii meeldib
käisime kutsaga maal jalutamas ja ta käis muidugi kraavis nagu alati. selle pildi peal ta suhteliselt puhas juba.
tibiga käisime jalutamas üks õhtu :)
üks osa Kenu talust hehe
paha pilt ja valgus suht aga rant ja mu imeline verevalum paistab ka. pole õrna aimugi, kust selle sain :D
















Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar