teisipäeval sai tlnas teatris käidud Tõde ja Õigust II osa vaatamas. väga rahul olenja see 4h50min linnateatris tasus ära end. ainult, et kui pool 1 koju jõudsin, olin jõhkralt väsinud. õnneks oli kolmapäev vaba, sai normaalselt lõunani magada. siis saime Liisuga kokku, chillisime natuke ja siis tulin koju päevitama. viimasel ajal jõuab päris tihti ikka rõdule päevitama. iga korraga saab järjest pruunimaks, ma lihtsalt armastan kevadet. see on üks põhjustest ka, miks kevad mu lemmar aastaaeg on. nii ilustoreheamõnus.
sai ükspäev käidud ja Jetega paar pilti tehtud. kahjuks oli ulme tuul ja pidime kiiresti tegema. samal päeval sain süsti ka, paari nädala pärast jälle :S
sest mu tool on kõige parem
paar pilti kutsa sünnipäevast ka veel.
lemmiku neiugaa
kerge luik
ja enam mitte nii luik
sest mu dog on kõige lahedam
ma armastan seda, et enam ei pea mõnel päeval isegi tagi või midagi peale panema, lased niisama õhukese kampsuni või dressipluusiga ringi. jubeeee mõnus ja täna oli esimene päev, kus ma reaalselt koolist tulles tagiga surin. amazing, suvi tuleb
ja 12 päeva pärast saab Soomeeeeeeee oma neiugaaa. lähme ostame selle Soome tühjaks
ainult 32 päeva veel koolis käia, agaa 10 päeva sellest on nädalavahetus ning 2 päeva oleme ekskursioonil ja 1 päev Soomes, siis on jäänud AINULT 19 päeva kooli FUCKYES











Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar