26.04.13

kuna mu kõigekõigenummimal kutsal täna sünnipäev on, siis ma lihtsalt pean siia lisama palju pilte temast alates sellest, kui ta titt oli ja siis 3-aastase kutsani välja. aeg lihtsalt läheb niiii kiiresti..
kõige esimene pilt Sofiga ehk beebi Rogerwiek Original Ophelia
 siis kui Sofi koju tõime















siis, kui Sofil esimest korda sugulased külas käisid ehk ema, vanaema ja tädiga
ja esimene kohtumine vanaema kutsaga







kõige normaalsem mu arust








gangsta











kasvatajaga














Sofi 1
Sofi 2
Sofi 3




I LOVE MY DOG :)

1 kommentaar: