1.päev PÜHAPÄEV
Sõit möödus suhteliselt ruttu(4h40min), aga söök oli kohutav ja selline turbulents oli, millist ma veel mitte kunagi tundnud ei ole ja lennanud olen ma palju, niiet see oli tõsiselt jube. kohale jõudes ja lennukist väljudes surime, sest nii palav oli ja ulme lämbe, hingata ei olnud võimalik. olime nii excited Jetega juba, imeline nädal oli ees ootamas. sõitsime bussiga Coral Baysse, siis suundusime õhtusöögile. esimesed kommentaarid välimuse kohta juba tulid haha. üks küsis ''why so beautiful?'' ka :D Nägin õhtusöögil tuttavaid kohalikke poisse ka juba, nii vinge oli näha neid, aga oma silmarõõmu ei näinudki, nii kurb olin. a kõik, kes kuulevad, et me 4ndat korda siin coral bays, saavad šoki, nii vinge. saime Jetega eraldi toa ka, parim. ootame juba homset, et saaks coral bayd päevavalges näha, tahame parimat hommikusööki juba, tahame bassu äärde päevitama..
2.päev ESMASPÄEV
Kiire äratus ja hommikusöögile, mis oli super nagu alati. peale seda bassu äärde, niii palav oli ja päike võttis räigelt. käisime koguaeg tasuta jooke ka võtmas, sest kõik on hinnas meil siin. joo nii palju kui tahad. jäätist võib ka nii palju võtta, kui süda ihaldab! kutt, kes rätikuid jagab bassu ääres, on siin nii pervo. mingiaeg käisime koosolekul, poodides ja siis suundusime koju sättima. seejärel õhtusöök ning läksime uuesti poodidesse chillima. nägime ühte vana esimesest aastast tuttavat poemüüjat ka jälle, ta on imeline. tähelepanuvajadust siin tekkida ei saa, koguaeg mehed lehvitavad, räägivad ja naeratavad. mõni on väga sõbralik ja vinge, aga mõni on pealetükkiv ja imelik ka. vahepeal tegime Bahia baaris mohhiitod ning siis jalutasime kodu poole. mingiaeg tuli Jetega idee, et lähme poodi miskit head ostma. poeskäik venis pikale, sest käisime poodides ka ning saime ühe kutiga tuttavaks. Kamir nimeks. lõpuks rääkisime kuskil pool tundi temaga igast asjadest. kutsus meid homme linna klubisse ja jooma, tahtis et me teed ka jooma läheks ükspäev ta poodi, haha. tähelepanu saime selle ''poeskäigu'' ajal megalt, kõik koguaeg vaatavad ja räägivad juttu ja hüüavad midagi.
3.päev TEISIPÄEV
Täna oli natuke pilves ilm. peale hommikusööki suundusime jälle bassu äärde, ujusime ja võtsime läbi pilve päikest. kusjuures siin võtab läbi pilve väga hästi, sest suutsin kõik-hinnas-käepaela käe peale päevitada tänasega, suht rõve, peab selle koha peal kella hakkama kandma eestis olles :D:D täna käisime meres ka ujumas ja snorgeldamas. käisime vahepeal Jetega 2kesi koos snorgeldamas ja suht norm, et ma vee all Jetele peace näitasin ja me täiega naerma hakkasime. surime ja tõmblesime seal, endal oli 10m vett all haha. ma omad silmarõõmud ka siit leidnud juba; restoranis on üks megailus töötaja ja supermarketis(loe: megamegaväike toidupood, kus liikuma ei mahu) ka üks jõhkralt ilusate heledate silmadega töötaja. sõbralikke ja vingeid kutte on siin palju, aga need 2 on niiii ilusad. ju ma neid silmarõõme ikka veel leian hihi. õhtul käisime söömas ja hiljem Jetega korraks taf-tafiga(loe: väikesed lahtised bussid, mis sõidavad coral bay territooriumil 24/7) sõitmas. juss suutis toas oma voodiga ümber ka käia, me lihtsalt surime. ja siis käis öösel ka ümber sellega, ilge pauk käis ära hahah see oli nii haige.
4.päev KOLMAPÄEV
vastupidiselt teisipäevale oli täna super ilm. otsustasime hommikusöögile mitte minna ja selle arvelt veits kauem magada. peale ärkamist läksime kohe bassu äärde. sellega meil vedas, et meie toas on täpselt bassu kõrval. astud välja ja kohe oledki bassu ääres. päevitasime ja ujusime ja kella 1 paiku läksime lõunasöögile. siis jälle tagasi bassu äärde. päike kõrvetas täna like hell, suutsin ära põleda. aga ei ole hullu, see kõik käib asja jurde. tahtsime täna suurema fotosessiooni teha, aga jäime hiljaks, päike jõudis juba ära loojuda. siin ei ole nii, et läheb aeglaselt pimedaks, kui päike on ära loojunud, siin läheb mõne minutiga. aa ja seda ka, et meie bassu baarman hakkas täna rõõmsaks, muidu oli ta selline kurimuri. rätikumees on ikka sama pervo, nagu koguaeg. õhtul käisime restoranis pizzat söömas. päris õhtul käisime Jetega 2kesi jalutamas jälle, poodides ja inimestega suhtlemas. räigelt nalja sai jälle ja inglise keele praktiseerimine käib täies hoos, räme prod oleme. mingite vintis venelastega rääkisime ka, haigelt nalja sai. see ajab nii närvi, et kõik poemüüjad hakkavad vene keeles rääkima alati, arvavad, et me venelased ja siis alati kui keegi ütleb vene keeles tere, siis ma karjun räme kõvasti eesti keeles TERE haha. siis nad ütlevad kohe 'tere-tere kuidas läheb' vastu. tegelikult on ikka räigelt vinge nende poemüüjatega suhelda, nalja saab alati. ulme on see, et mitmed poemüüjad on mulle öelnud, et mäletavad mind, nii tuus.
5.päev NELJAPÄEV
täna käisime hommikusöögil ikkagi. omlett on siin ikka parim, pole nii head mitte kuskil mujal saanud. täna oli jälle haigelt kuum olla, päike kõrvetas jõhkralt. venelased ja itaallased on siin ikka väga räigelt nõmedad. mitte midagi neile ei sobi, trügivad järjekordades vahele, lõugavad ja arvavad, et nad on kõige tähtsamad ja paremad, megahaige. muidugi ei räägi ma kõigist venelastest ja itaallastest kes maamunal on, aga siia on väga räiged idioodid sattunud. peale lõunasööki läksime merre snorgeldama jälle, haigelt vinged kalad oli täna ja ujusid nii lähedale ka. Jete pani koguaeg kogemata neile jalaga ja siis ma lihtsalt nägin, kuidas kala vee all lendas hahaha. 2 korda tõmbasin täiega seda soolast vett kurku ka endale, pärast oli süda räigelt paha. üldse on täiega rõve, kui merest välja tuled, siis on terve keha soolaga kaetud. see on ülimalt normaalne, et mul moskiitoallergia on jälle, Jussil ka. a seekord ma küll kuhugi arsti juurde ei lähe, ei taha sellelt ilusalt meesarstilt tagumikku süsti saada hahahahaha. igatahes õhtul käisime õhtusöögil jälle ja pärast poodides, ostsime sõpradele ja peretuttavatele kommi. pärast käisime jälle jetega 2kesi jalutamas, poodidetänava keskel lava juures toimub iga õhtu midagi, täna olid missivõistlused ja mingi onuke laulis jälle ja vahepeal lasti megaparimat tümmi lihtsalt. muidu oleme igast kingitusi ka saanud poemüüjatelt, aga täna ei saanudki, väga kurb haha
6.päev REEDE
täna JÄLLE päike kõrvetas, räigelt jõhker kuumus on siin ikka. hommikusöök ja siis nagu ikka, jälle bassu äärde. eelviimane päev päevitamiseks, võtsime ikka täiega ja põlesime ära kõik. homme võtame veel rohkem, viimane päev megamõnusat puhkust siiski. käisime täna lõunasöögil ka ja pärast läksime veel natukeseks bassu äärde. mingiaeg käisime Jetega pisikesel fotoshootil. hiljem käisime baaris, tegime väikesed mohhiitod jälle nagu iga õhtu kombeks ja siis kobisime õhtusöögile. suht norm, et vabu laudu polnud ja pidime passima rämedalt. nende venelastega on siin ka ikka nii räigelt intsidente, kergelt kaikaga pähe oleks vaja lüüa sellistele, närvi ajab. igatahes kui lõpuks sööma saime, siis me Jetega lihtsalt naersime koguaeg ja meie laud oli ka nagu sigala, me lagastasime igalpool. pärast šhoppasime jälle ja ajasime vana tuttava poemüüjaga juttu. täna ei viitsinud 2kesi chillima minna, nii väsinud oleme. lähme homme, siiski viimane õhtu siin, tuleb najutida ja nii palju tasuta jooke sisse ajada, kui mahub.
7.päev LAUPÄEV
viimane hommikusöök koos imelise omletiga, nii kurb. päike oli jälle ulme, käed ja rind põlesid ära ja reied ka, väga hull. lõunal käisime melonit nautimas. venelased ajavad ikka nii närvi, lõugavad ja lihtsalt VAHIVAD sind, öäk. peale lõunasööki chillisime mingi aja veel bassu ääres, siis käisime korra meres ja siis tulime pakkima. niiiii kahju on ära minna, aga samas tahaks juba oma Sofikest näha, pisike paksuke ja loodetavasti näeb neid meganummisid kutsikaid ka, keda on nimelt 19 tükki. õhtul käisime viimasel püha söömaajal ja sõime räme. pärast käisime poodides viimaseid söögivarusid ostmas ja siis lippasime korraks tuttava poemüüja poest läbi, ta kutsus meid eelmisel õhtul teed jooma. rääkisime veits juttu ja läksime siis baari viimast korda tasuta jooke nautima. siis tegime veel viimased tiirud taf-tafiga, käisime korraks veel bahia baarist läbi ja sõitsime siis koju. kohutav väsimujs on peale tervest sellest reisist, koju puhkusest puhkama..
8.päev PÜHAPÄEV
lahkumise päev.. nii kurb ja nõme. ärkasime pool 4 varahommikul, panime ruttu riided ja tegime korda end ja jalutasime retseptsiooni poole. saime kohutavad toidupakid, midagi seal sees polnud head. väga jõhker väsimus oli ka. bussi pidime ka räme kaua ootama, nii külm oli ka kuidagi see kellaaeg ja eks olime väsinud ka, see tegi ka oma töö. veits aega sõitsime lennujaama, siis pidime passima RÄMEPIKAS järjekorras lihtsalt, et pagas ära anda. katsu sa seista räme kaua lihtsalt, kui sa oled ainult paar tundi magada saanud. see sharmi lennujaam on üldse nii kohutav, nii mõttetu ja WCd on seal nii mustad, et sure maha. paberit ei ole ja üksed kinni ei käi, haiseb nagu kuskil ma ei tea kus, väga rõve. aeg läks kuidagi väga ruttu ja varsti olimegi juba lennuki peal. tagasisõit läks kuidagi väga ruttu, ainult lõpp venis täiega ja koguag oli nii paha olla ka ja hull väsimus, magada ei olnud seal võimalik, toolid olid väga kahtlased ja mu kõrval istus nii jube vanamees. söögiga ei vedanud meil ka. oli valida, kas võtad kana makaronidega või lihapallid riisiga. ja siis TÄPSELT enne meie rida öeldi, et vabandame, aga enam kana ei ole ja me saime fucking rõveda riisi, ehk siis üks oli kindel- peale maandumist suundume hessi :DD talllinna lennujaam on ka ikka imeline võrreldes sharmi omaga, kõik on uus ja korras, WCd on ülipuhtad ja ei haise, paberit on ka alati. lennujaamast ära sõites läksime korraks kristiinesse, saapaid oli vaja ostma minna. olin täiesti kindel, et ei leia midagi, agaa leidsin imelised saapad ja olen nii rahul. peale seda käisime ruttu hessis ja siis läksime Sofile järgi ja nägimegi kutsikaid ka. mul tahtis pisar silma tulla, armsamaid asju pole olemas lihtsalt. 9 kutsikat olid meganummid, paterdasid ringi aga Sofi õe kutsikad olid eriti pisikesed veel, niutsusid ja mässasid seal, jube armas. peale seda sõitsime koju. kokkuvõttes on kodus ikka ülimõnus olla, agaaa järgnev nädal ei olnud üldse lahe, sest niiii palju on teha ja siiamaani on mul töid tegemata, aga nüüd olen vähemalt erinevate ainete teemadest peaaegu aru saanud. õnneks ma haaran kiirelt, niiet no problemo.
AGA REISIGA OLEN MA NIIIIIIIII RAHUL, parim oli :)
ja nüüd paljupalju pilte, mis on väga segases järjekorras aga ei ole hullu.
mu normal vend
õnnelikud tüdrukud peale reisi
urrrr, meie pervo rätikupoiss
kohalik kiirabi :D
uppumas
normaalsed. pean mainima, et see on veel kõige normaalsem pilt, teisi ei julge lisadagi siia..
MEIE LEMMIK BAAAAAAAR
saabumise õhtu, kohvreid kilest vabastamas :D:D
Jete tahtis ilusa pildi teha, aga ma trollisin
see mees käis tükk aega järgi, et teeme pilti ja teeme pilti.. a ta oli megakahtlane tegelt.. :D:D
sellega saime jumala lambist sõita ühe korra, tegelt sellega veetakse kaupa :D:D ja siis kui me mööda sõitsime teistest töötajatest siis kõik naersid lihtsalt :D:D::D
kahjuks ei lase blogger mul siia videosid lisada, ma ei tea miks, agaa ei ole hullu.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar