13.11.12

jes, olen nüüd Egiptimaalt tagasi. reis oli täpselt selline, nagu ma seda ette kujutasin. ainult sääseallergia oleks võinud olemata olla, aga ega see midagi ei seganud ka, nautisime puhkust täiega. oleme ilusad pruunid nüüd kõik ja tundub, et Jete jäi ka väga rahule reisiga, mis on ülivinge. pikem postitus reisist tuleb hiljemalt pühapäeval. teeks juba täna, aga kahjuks on niiii palju teha, ulme kiire nädal on. niiet loodan, et suudate oodata ikka. teen see aasta väga põhjaliku postituse reisust, iga päeva kohta eraldi jutt ja lõpus lisan mõned videod ja paljupalju pilte, niiet postitus on ootamist väärt :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar