14.05.12

Sõbrad Sofi ja Hugo said kokku eile esimest korda. muidu sai üks ühelpool, teine teiselpool aeda joostud. pisikesed nummikesed :)







emadepäev oli ka.
empsule tegime sellise kingi + 2 paari kõrvarõngaid tegin ise.


sanakas nimega Roger

sanakas nimega Roger vol2



nupsuuuu



Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar