Sõbrad Sofi ja Hugo said kokku eile esimest korda. muidu sai üks ühelpool, teine teiselpool aeda joostud. pisikesed nummikesed :)
emadepäev oli ka.
empsule tegime sellise kingi + 2 paari kõrvarõngaid tegin ise.
sanakas nimega Roger
sanakas nimega Roger vol2
nupsuuuu
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar