26.05.12

palju palju pilte ja juttu ka natuke. natuke vales järjekorras on, aga ei ole hullu ma usun.
olen päris mitu päeva nüüd rõdul päevitamas käinud. paar esimest päeva ei hakanud päike üldse peale, õrnalt ainult, agaa täna hakkas ikka nii, et riietega on ka valus olla ja olen täiesti põlenud. juhtub, aga just nii pruuniks saabki. alguse asi. nüüd on juba näha, et nägu ja käed ja kõht on täiega pruunid. jalad kaa. i love tanning. hiidu tahaks juba minna, seal saab alati rämedaks neegriks. aga varstivarsti saab 





eile oli tegusid täis päev. koolis 2 tundi, siis Kati võttis meid peale, läksime Kati juurde kutsikaid vaatama. täitsa lõpp, kui palju rõõmu võib ikka kutsikatest olla. niiii armsad pisikesed musipallid. kusjuures nende piltide peal, mis Kati igalepoole lisanud oli, tundusid nad hoopis suuremad. tegelikult on nii pisikesed rotipojad veel. igatahes tegelesime seal nendega, tundsime karvastest nummikestest rõõmu. mingiaeg nad väsisid ära ja läksid tuttu, vaatasime lihtsalt veerand tundi, kuidas nad magavad, sest nad olid nii nummid ja siis dad tuli järgi mulle ja Jetele ja põrutasie hapsi poole. siis läksin päevitama rõdule, olin mingi aeg seal, siis läksin vanaemaga maale, grillisin seal ja tegin süüa värki särki. ära tulles vanaema viskas mu enne trummi maha ja sain Jetega kokku. siblisime linnas ringi, siis käisime korraks meil ja linna tagasi. läksime muulile mõnulema, väga numz õhtuke oli. seoses mõningate asjaoludega olime sunnitud kiirelt koju minema pärast, aga nevermind. kodus chillisin ns, rääkisin mõne heaga juttu ja läbi see päev oligi. pildid tulevad ka nüüd väga segases järjekorras, aga ei ole hullu.
see imeline maakoht, kuhu alati minna võib :)

muulichilllll


titemammad
Kati oma muzurulliga





















pani koos karbiga ajama :D










paar pilti tänasest ka
ja nüüd vanemad pildid ka. lihtsalt pole sattunud siia nii ammu








tupsuuuuuuuuuuuuuuu, kõige nummim







hetkel olen täielikult eurovisiooni lainel. otttttttttt oli täna niiii tubli jälle, võrratu hääl on tal ikka. ja viimaseks ei saa ta kindlasti mitte jääda, seal on nii palju mõttetuid laule. Eesti ja Rootsi on vist ainukesed lemmikud. selliseid, mis meeldib, on veel, agaaa need on kindlad lemmikud. emps ütles, et kui Rootsi võidab, siis lähme järgmine aasta reaalselt live-eurovisiooni ka vaatama, vingeee. iga kord, kui Rootsi laul tuleb, tekib mul selline imelik müstiline tunne, nagu olekski laksu all. mõjub kuidagi nii haigelt. selline tunne, et tahaks ise ka tõmmelda nii, nagu ta seal tõmbleb. ei oska seletada, seletamatu tunne. agaaa OTTT PANE TÄIEGAAAAAAA MUSIRULLL

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar