02.05.12


 suvi minu rõdul ajee.

esmaspäeval enne teatrisse minekut. sai käidud jälle nullpunkti vaatamas, seekord mitte Rakveres vaid Tallinnas Vene teatris. tegelikult käisime Kertu tasuta 40piletiga, mis ta kogemata võitis veebruari lõpus. megamega. naerda sai jälle ülipalju seal, sest nad kõik nii haiged seal ja ma ei tea, nende näoilmed juba ajasid naerma. vägev oli. ma läheks kolmandat korda ka vaatama seda, see on nii haige. kõige parem koht on see, kus nad Lasnakal kuskil peol on ja ilge ropendamine jm käib, nii rämedad naljad lihtsalt :D:D:DD: 'lükkan oma jämeda t*ra sulle kurku ja jobistan sulle maksa peale' MIDAIGANES haha nii pole ilus rääkida, a see oli lihtsalt niiii naljakas, kuidas Imre ütles seda. ebareaalne.








ja muid pilte ka natuke. igatahes suvi ja eksamid jõuavad järjest lähemale iga päevaga.. eksameid küll ei taha. aga lõpetamist tahaks küll.

tegelikult vahepeal juhtus üks väga halb asi ka. ühte mulle kõige kallimatest inimestest ei ole enam.. väga halvasti, kuid nii on talle endale parem, üritan vaid selle peale mõelda.. nüüd on ta paremas kohas. miss u so much :( laupäeval matustele ka..





ja nüüd, kui sind kõige rohkem vaja on, ei ole sind.. ja ei hakka ka olema.. jep, sinust räägin..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar