lahe neet mul :D
ma lihtsalt arrrrrrrrrmastan granaatõuna.
ma ei tea miks, aga meeldib see.
jaaa mu silm on tänaseks selline juba. päris armas, kas pole? :)
miskit asjalikku vist polegi rääkida. käisime Jussi raha eest hesis täna. tortilla on ikka superhea.. see läheb iga korraga järjest paremaks :D:D ainult need jalapenod võiksid olemata olla. kuigi nu need võtan niikuinii iga kord välja.
suht raske uskuda, et paar päeva veel ja vaheaeg on läbi ning peab kooli minema jälle. absoluutselt ei viitsi hakata tõusma nii vara jälle ja õppida ei viitsi ka. mida aeg edasi, seda lähemale jõuab suve algus ja eksamid ja seda rohkem ma põen. ma reaalselt kardan eksameid.. jubejube
tahaks juba rämedalt veebruari algust,siis saab lõpuks ometi korralikult lauda sõita. ma ei jaksa oodata enaaaam. nu enne võibolla lähen paliverre või kuhugi ka, et saaks meelde tuletada jälle agaa see pole see sama ikka. võibolla jõuab millalgi hiljem Otepääle ka. ma väga loodan vähemalt. Kertu vana rott läheb nüüd kohekohe Rootsi lauatama, no whaaaaaat. tahaks ka minna täiega. järgmine aasta pidid mu võibolla kaasa võtma, vat see on alles mehetegu hahah. aga ja, see aasta ma kavatsen rämedalt sõita ja kukkuda ja mitte põdeda haha. enne minekut peab kindlasti laua ära ka määrima.. muidu juhtub nii nagu eelmine aasta, et kui läksin suurde hüpekasse, siis vajusin alla tagasi sealt :D:D:D:DD:: ebareaalne, suutsin ikka margi korralikult täis teha ilusate proskill laudurite kuttide ees.. awkward. agaaa nüüd paar videot, sest love them ja ma armastan hea kaameraga, ilusas kohas, ilusa ilmaga, mõnusa muusikaga tehtud lauatamisevideosid. lovelovelove jääkski neid vahtima vist.
oijah tegelt on see jamasti, et nii oleks vaja kedagi head mu ellu nüüd ja ruttu. niiväga oleks vaja kedagi, kellega nummisid jalutuskäike teha ja kellele enne magamaminekut mõelda ja kellele alati kõigest rääkida ja kelle lähedust tunda ja kellega ennast kaitstult tunda ja kes oleks armas ja hea ja hooliv ja teeks mulle nalja ja oleks toeks jne jne jne jne.. ma nii frustrated ja desperate selle pärast juba, et hakka või nutma. yes, i know. cool story bro, don't tell it again. aga tglt ka on kurb tunne.
oooi täna isegi natuke kirjutasin ka miskit. :D:D keegi tortillat viitsib tuua mulle? megaarmas oleks..

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar