04.01.12

Jussssssssss 8

 peeglist on lahe pilti teha

 sünnipäevalaps üx kax


 mu silm teisel päeval. avastasin just, et kui silma kinni panen, siis kõik punane. pildi pealt tundub miskipärast, et lilla ::S::S:S::S:S::S
 ma niisama nägemas välja nagu joodik, kes on peksa saanud.




   AGAA JUSS PALJU ÕNNE SIIS KAH!
aga mudu tahaks juba homme Jussi raha eest hessi minna ja tahaks mu Jetede sünnipäevi kaaaaa rämedalt.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar