mina pühapäeva õhtul ilus olemas :)
MU BEIBIIIIIIIIIIIIIIIII
sellesmõttes, et mu koer on reaalselt maailma parim ja ei vahetaks teda mitte millegi/mitte kellegi vastu. eile õhtul vaatasin voodis telekat ja koer, nagu iga õhtu/öö, tudus mu kõrval. siis hakkas järsku mingeid kahtlaseid hääli tegema ja ma lihtsalt surin naerukatesse. ta nagu urises ja niuksus korraga ja see oli lihtsalt meganaljakas. oma sonimise lõpetuseks urises ta pikalt ja see oli ka meganaljakas. ma ei saa aru, kust ühel koeral sellisd hääled tulevad, ebareaalne. täna tahtsin koos koeraga pilti teha ja lõpuks ei saanudki ühtegi normaalset, sest ta koguaeg lollitas ja tõmbles ringi ja arvas, et on omaarust väga vaimukas. lõpuks andsin ma alla ja panin kaamera käest ära, ei viitsinud selle johmerdisega jamada :D






Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar