mul on nii mõnus armas tuju praegu ja mõtlesin siia kirjutada midagi. see pilt siin üleval ütleb tuhat sõna. mis siis, et vahel on kõik nii mööda ja mõtlen, et miski ei lähe nii, nagu ma tahaks. tegelikult on nii, et mul on enamvähem kõigega ikka tohutult vedanud. eriti sõpradega, sest neeed on mul ikka supeeeer. mu ümber on nii palju häid inimesi, kellega nalja saab, kes kaitsevad mind kui vaja, kes suudavad mu tuju sekundiga paremaks teha ja kelle peale ma võin alati loota. love u guys so much.
koolis on ka hetkel kõik väga perfecto. ei taha muidugi ära sõnuda, aga kui hetkel ekooli lahti teen, siis on seal ainult 10ned. ise ka ei mõista. isegi ajalugu ja geo lähevad hästi, imeline.
paar asja võiks natukene paremini olla, siis oleks SUPER.
siiski ma ootan juba vägaväga nädalavahetust. ma loodan, et tuleb vinge ja meeldejääv. :)
sooviksin siia lisada veel, et inimesed, te peate hakkama üksteisega paremini läbi saama. suht nõme on igalpoolt kuulda, kellel jälle mingi tüli on ja kes kellelegi on kuidagi halvasti öelnud. jõuluaeg varsti ju, oleme veits tolerantsemad eks. ma isiklikult arvan, et nendel tülinorijatel on midagi peas väga valesti, tähelepanuvajadus või lihtsalt igav. võtke kokku ennast ja saage üle endast, te pole siin maailmas kõige tähtsamad. teiste tuju rikkumine on ülinõme ja loodan, et teile jõuab ka see kunagi lõpuks kohale. piinlik teie pärast!
ma ei saa jällegi aru. koguaeg pea sassis. tegelikult ongi nii kõige parem, kui ma ei saa aru ja las asjad kulgevad nii, nagu nad kulgema peavad. siis võibolla läheb üks kord elus kunagi midagi õigesti ka, kui ma ise surkima ei hakka. no loodame.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar