hmm, ütleme nii, et see nädal on küll väga ebareaalselt kiiresti läinud ja mitte midagi ma teinud ikka pole. ainult filme vaadanud ja maganud. hommikul kella 5 ajal lähen magama ja ärkan kella 2 ajal päeval, siis ei jõuagi enam miskit muud teha. välja ka minna eriti ei taha, kui sellised ilmad on. sellesmõttes sellel vaheajal pole ilmaga üldse vedanud. peaks tegelikult ju talv olema? võiks paks lumi olla ja värki, mõnus oleks. nüüd hakkan vist veel haigeks ka jääma. loodan, et mitte..
aastavahetuse plaanid on ka veel väga ebaselged, kuigi ma arvan, et 90% tõenäosusega istun ma kodus. suht lahe jep, i know.
üldse on nii nõme tuju koguaeg ja ei taha kedagi näha. mu armas perekond valmistab mulle ka iga päev järjest suurema pettumuse. väljaarvatud koer. ta on mul megamõnus.
musu juures.
sain musu käest parimad kommid jõuluks :)
musu sai šoki, kui talle seda pilti sheerisin :D:::D:D
aga jah, eks selgub, mis homsest saab. või mis ei saa..



Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar