03.11.11

Ma praegu mõtlen, et ma tahaks niiiiiii räigelt jõule juba. tahaks juba jõulutuled tuppa panna, et mõnus hubane valgus oleks. mulle hullult meeldib magama jääda sellise valgusega, parem uni tuleb. tahaks iga õhtu küünlaid põletada ja jõululaule kuulata. tahaks, et õues sajaks laia valget lund ja ma tahan näha, kuidas mu koer esimeset lumest rõõmu tunneb, kõige armsam asi üldse. tahaksin kellegiga räige lumesõja maha pidada. tahaks lumepalliga vastu pead saada. tahaks liitrite viisi kamina ees teed juua ja piparkooke ning mandariine süüa. tahaks erinevaid jõulupidusid ja muidugi jõululaupäeva. tahaks TÄIEGA jõule ja kõike sellega kaasnevat, niiii ooootan.

1 kommentaar: