02.10.11

vanaemakene on mul ikka nii hea. ostis endale türkiissinised bikiinid, aga talle ei sobinud ning andis mulle.ma olen ülirahul nendega, niii ilusad lihtsalt. egiptusesse siis uute bikiinidega :)
ja appikene, täpselt 3 nädala pärast juba ongi minek.can't wait. niiiiii tahaks juba basseini ääres lebotada ja taf-tafidega sõita ja suveriietega käia ja kõigest pasast eemal olla ja seda hommikuti pakutavat omletti tahaks ka, mmmmmmm. igatahes jah, see on nädalake, kus olen kõigest reaalselt eraldatud. ei mingit arvutit, telefoni, sõpru, vaenlasi(väljaarvatud mu vend), koera, halba ilma ega kooli. kuigi sellel ajal on niikuinii vaheaeg, olen siiski koolist palju kaugemal kui teie kõik. aaaa ja pruun tahaks ka olla juba! igatahes ootan niiiii meeletult.
ega mul muud erilist öelda polegi, kooli kohta väga ei viitsi kirjutada. kui midagi huvitavat juhtub koolis/koolipäevadel, siis kirjutan, aga muidu on suht igav lihtsalt kirjutada, mis tunnid olid ja millised õpetajad mind närvi ajasid ja kus tunnis töö oli jm. rohkem kirjutan kooli ajal nädalavahetusteti või siis, kui koolipäevadel kuskil käin ja midagi cooli toimub. neljapäeva õhtul kirjutan kindlasti ristimisest, kui ma just väga väss pole. kui neljapäeval ei jõua, kirjutan reedel. võibolla kriban miskit muud veel enne neljapäeva/reedet, aga see pole kindel. like i said, ei viitsi ns koolist kirjutada.
aga olge mõnusad ja nautige sügist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar