01.10.11


tegin siis täna water marble'it 3ndat korda ja seekord tuli nendest kolmest korrast kõige paremini välja, väga rahul olen. nüüd tean igasuguseid nippe ka juba, kuidas paremini saab teha seda jm. uhke enda üle hah.
eile käisin Jete juures. õhtul käisime väljas jalutamas ka. niiii super ilus õhtu oli ja taevas oli tähti täis. läksime promenaadile ja chillisime seal natuke. pärast läksime ja istusime kuskile pingi peale. seal kõrval oli suur kastanipuu ja me rääkisime juttu seal ja siis järsku kuuleme, et meie kohal täiega väriseb ja raksub midagi. vaatasime mõlemad üles, panime käed pea peale ja ma olin lihtsalt paanikas, mõtlesin et nüüd mingi oks kukub pähe meile. aegluubis käis ka see kõik kuidagi. ja siis kukkus järsku umbes 10 kastanimuna alla hoopis ja me saime täiega naerda enda üle. jalutasime linna tagasi ja vahepeal nägin ühte, kes täiega vahtis ja ma ei taha teada, mida ta mõtleb minust ausalt öeldes. kuigi, tal pole õigust midagi arvata tegelikult, aga noh pfffff. Jete juures sõime ja jõime monsterit ja vaatasime filme ja naersime jne. mingi 4 ajal jäime magama vist. öösel oli täiega palav ja Jete nügis mind koguaeg ja nägin mingeid haigeid unenägusid ka terve öö. ärkasime kella 11 ajal ja phm kohe läksin koju ka. täna suht lebo päev olnud. käisime empsiga poodides. ma ns proovisin bikiine ja lühkareid rademaris ja lühkarid ostsime ära ka hah. muidu jah lebo päev. tegime sauna ja chill.


kurb.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar