no oli kord päev, kui käisime Jete ja Ottoga mänguväljakul ja siis ma tahtsin ka selle autoga kiikuda vm ja ronisin sinna vahele, ja ära enam ei saanud. nüüd on selge- never ei lähe enam selle peale! :D sest tekkis juba tunne, et pean koos selle autoga koju minema :(
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar