eile õhtul sain midagi sellist teada, mis mind täiega kurjaks ajas. pool 11 läksin voodisse ja hakkasin bio tk'ks õppima. siis suutsin ka veel mitu korda päris kurjaks saada ja lõpuks jäin magama. siis kuulen, et telefon heliseb. tglt Jete helistas, agaaaa ma mõtlesin, et see on äratus. ärkasin siis üles, käisin vannitoas ja panin õpikud kotti ja sirgendasin juuksed ära ja siis vaatasin kella ja avastasin, et kell on 1 öösel, nagu WHAT. elufeil oli mul :D:D:D:D vajusin siis voodisse tagasi ja kell 7 uue hooga hahah. naljakas oli. koolis suutsin ka mitu korda no niiii kurjaks minna, et oleks tahtnud lüüa kedagi. ja üks tegi tuju veits paremaks ja siiamaani ma ei saa aru, miks sa vaatad mind niiiii?..
homme on neljapäev, lahe. or not
selline värk, et niiii pettunud olen. selliseid inimesi saab ainult ebakateks kutsuda, mis muud. ennem mõtle, siis tegutse. tagajärjed tulevad väga mõnusad, ole valmis :) ja tahaks näha, et kuskil vinguma hakkad. tuleta siis endale meelde, kelle süü see oli. minu? ei. tema? ei. sinu? jah. ha ha ha, tahaks su nägu näha, kui tagajärgedest teada saad. ahoi ma ütlen :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar