Sofi on hakanud viimasel ajal palju voodisse ronima. :)
käisime üks õhtu Jetega väljas ja nägime Rogerit. Pärast, kui hessi läksime, nägime teist Jetet ja otsustasime kõik koos muulile sööma minna. Seal saime igast pulli ja läksime täiesti hulluks, naersime iga asja peale ja ohjah, süüa ka ei lasta rahulikult haha. 2te langevat tähte nägime ka :) hea õhtu koos mu parimatega.
eile päeval käisime tüdrukutega pildistamas ja pulli tegemas. mul oli tegelikult vaja seina peale pilti saada oma kahe kõige ilusama ja paremaga. Laurakene oli fotograafiks meile, suur suur aitähhhh! :) pärast jalutasime linna poole ja siis leppisime kokku, et lähme õhtul välja kõik koos.
me läksime Jete Luigega meile, chillisime seal natuke niisama ja olime lahedad. Siis tuli korraks Roger, et meile korraks tants ette näidata ja siis läksime välja. Saime Jete ja Lauraga kokku, käisime rimis korraks ja siis suundusime vanalinna poole. jalutasime niisama ja tegime nalja. vahepeal nägime Sirlit ka, jeee. siis liikusime jälle kesklinna tagasi ja istusime pingile. tegime seal pulli ja jälgisime, millist actionit see politsei korraldas. ma ei taha hakata siin midagi halvasti ütlema nende kohta, mine tea. aga jah, see polnud normaalne. siis tulime käisime korraks rimis viinamarju ostmas ja jalutasime minu juurde. vahepeal käisime õunaraksus, haha. jõudsime õnnelikult meie teeotsa siis ja põõsas sahises midagi. küsisin Jetelt, et kas tema viskas midagi ja kui ta ütles et ei, siis panime täie pasaga kodu poole hahaha. jube oli. meil passisime arvutis ja sõime viinamarju ja ns. ma olin niii väsinud, et silmad lihtsalt vajusid kinni. kella poole 3 ajal(?) jäime magama. hommikul oli ool 11 äratus ja ruttu riidesse, sööma, väike sätt ja arsti juurde. pidin oma lahedaid varbaid minema näitama. arst oli eelnevalt telefonis emale öelnud, et ta ei saa midagi teha ikka täna, sest õde on puhkusel. aga kui oma armsad varbakesed ära näitaisn talle, siis ütles kohe, et davai mine nüüd pikali ja teeme nüüd ära selle lõikuse. no umbes nii.. läksin heitsin siis pikali, doktor võttis suure süstla kätte ja surus selle mulle küüne alla, suht selline mõnus valus tunne oli. ja seda ta tegi veel ühe korra, sest teisele varbale oli ka tuimestust vaja. issand mul hakkavad jälle varbad valutama selle jutu peale haha. niisiis, ootasime natuke et tuimestus mõjuks ja võttis hiiglaslikud käärid ja surus need küüne alla mulle. hakkas lõikama küünt, aga ma ei tea mis jama oli täna, et tuimestus ei mõjunud täna eriti. hambaarsti juures peab ta ka alati 5 korda tegema, et mulle mõjuks. igatahes oli siis MEGAVALUS, piinlesin seal. selline terav valu lõi sisse iga kord kui ta käärid lahti/kokku(saate aru küll) vajutas. lõpuks siis vaatasin kah korraks oma varbaid, kõik kohad olid verd täis ja ta tiris kuskilt naha alt mul neid küünetükke ära, vot see oli vaatepilt, mille eest ma praegu maksta võiks, et ära unustaks selle. pani sis mõlemale varbale hunniku sidemeid ümber + mingi kummijulla, kust verd läbi ei tule. nüüdseks on veri nendest sidemetest läbi tulnud ja ma näen seda, megarõve. homme hommikul kiirabisse sidet vahetama ja kuna see side on sinna külge kuivanud, siis see tuleb VÄGA valus, kui ta selle raksuga ära tõmbab. uskuge mind, mul on kogemust küll. ei taha homset.. ja niiiiiiiiiiiii kahju et homne ära jäääb, super oleks tulnud :(
ja Rogeri 3ndas videos osalemisest ei tule kah midai välja vist, kurat küll.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar