21.07.11

käisime Jetekesega väljas täna. kõigepealt tšekkisime rimi üle. nii väike kuidagi, kitsas. siis läksime istuma. lihtsalt naersime iga asja ja iga inimese üle. ja siiski ma ei saa üle nendest poisest/meestest kes, kui autoga mööda sõidavad, lihtsalt vahivad näkku. sinna juurde veel lehvitamine, signaali laskmine ja karjumine. 2 korda lehvitati, 2 korda lasti signaali ja ühe korra karjuti 'uoppppaaaaa' meile täna haha. tln mnt ootasime koguaeg, et 2 teatud autot mööda sõidaksid, sest nad olid juba mitu korda sõitnud ja nad hakkasid meeldima meile mwhahahaah. tglt oleks võinud keegi meie kõrval asuvatest majadest politseisse helistada, sest me lärmasime nii kõvasti ja tegime mingeid haigeid hääli. ma vahepeal plankisin ennast mingi asja peale hahahahaha. hull naljakas oli. nägin ikka oma lahedat ka, so cool. agaaaa tegelt ma tahaks nii räigelt.. jah. ohjah

tahaks kedagi..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar