21.07.11

irw vaatasin eile õhtul Justin Bieberi filmi haha. ma tahtsin ära vaadata lihtsalt selle ja üllatavalt hea oli. sain nutta ka päris mitu korda. üldse mul oli eile mingi imelik tuju. ma tapsin ühe herilase ära ja siis teine herilane hakkas teda tirima kuhugi poole ja ma muutusin täiega kurvaks hahahah. kui ma täna Jetele rääkisin seda siis ta ütles et ma olen täesti haige hahahahaha. aa see oli nii nummi kuidas ta tiris oma sõpra. siis ma tapsin selle teise ka ära sest mul oli nii kurb muidu. ja hetkel 2 herilast on jälle mu laua juures ja chillivad siin. matused vist.
varsti välja musikesega. peab ju ikka ka minema selle rimi üle vaatama ja värki. :DDD

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar