07.06.11

täiesti jubeeee on see kuumus. enam ei saaa toas ka olla. muidu kiviseinad hoidsid külma suht hästi aga nüüd pole nendest ka mingit kasu. täiesti jubeee ma annan kodus ka kuumahoiatuse issand jumal.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar