03.06.11

okei nüüd tuleb mingi räigelt pikk postitus ja väga palju pilte..








neljapäeval oli 9ndike tutipidu, mida me korraldasime. kõik õuemängud jäid tegemata, sest asi läks käest ära ja siis mõtlesime, et vahet pole. võtsime need veepommid, mida mängude jaoks vaja oli ja hakkasime 9ndikke nendega loopima. koju läksin nii, et riided olid läbimärjad, nägu ja juuksed tilkusid. aga õues oli supersoe, niiet sellega läks hästi.

mingi suvakas pilt.


kolmapäeval käisime Blu Holmis söömas omnomnom




neljap ja reede päevitasime Jetega mu juures.










viimane koolipäeeeeeeeev. käisime Jetega pildistamas pärast.


Karolaaaaaaaaaaaa :)


ja reede õhtul käisime tuttavate juures grillimas. mingiaeg tuli mõte et oohh paneme sauna sooja siis saab basseini minna ja värki. mõeldud-tehtud. ülimõnuuuus oli ujuda seal ja ohjah nii hullusti pole ammu naerda saanud nagu seal saunas hahaha.

igatahes jah, suvi on alanud ja teeme nüüd nii, et see suvi kõigile hästi meelde jääks.

2 kommentaari: