mu ilus koer
ohjah, ilusad randid mul eks. eile olin punane, täna olen selline natuke ilusam juba ja suht rahul, et mõnus jume peal juba. aga peale spordipäeva see, et pluusi selga päevitasin, see pole üldse lahe. a sellest saab kiirelt lahti, niiet ma ei põe üldse.
tänane ilm rikkus kõik mu plaanid ära. ja kui homme samasugune ilm, siis rikub veel rohkem mu coolid plaanid ära. vähemalt tuleb Jete homme meile ja õhtul on eurovisioon.
tegelt täiega jube, et varsti eksam tuleb.. ma ei saa suuliselt üldse asju teha. lähen täiega närvi, hakkan värisema ja midagi ei tule meelde enam. ma loodan, et mu närvid mind 1.juunil alt ei vea..
21.MAIL KELL 17:00 TULGE KÕIK VK KIRKE KEVADKONTSERDILE KULTUURIMAJJA! :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar