14.05.11

aserbaidžaan on ikka parim mhmhjamhmhmhhmhmjamhjahhmhmmmmmjamhmhmh. irw ma pole ammu nii kuri olnud. ega jah, Eesti oleks võinud ikka viimaseks jääda, oleks millegi üle saanud uhke olla. aga jah, bosnia & hertsegoviinale pandi sp nii palju punkte, et vanamees infarkti ei saaks. jeesus kuidas me naersime selle üle, aga ei tõsi ta on. see eurovisioon kukkus ikka täiega perse. hästi läheb :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar