ma ei saa no ma olen üritanud talitseda ennast aga enam ma ei suuda, SITU TÄIS ENNAST HALE VÄRDJAS! : )
ja ma ei söö enam kunagi krevetipizzat, kui seal mingid teod peal on oijneifdnkmkgiofdsklmwekosd ma hakkan ropsima jälle. :S::S:S:S no okei see oli siiski merekarp õäöü aga nägi välja nagu tigu ja need mõlemad asjad ajavad mind ropsima nüüd appppi.
omg me naersime täna Jete ja Siiriga kirjanduses nagu mingid haiged. õpetaja vaatas ka imelikult meid hhahahaahahahah ebanormaalne oli see. hahhahahah
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar