käisime empsiga poes täna. tulime takkost kahe suure kotiga ära, normal haha. loomapoes käisime ka, siis seal oli mingi tuhkur, kes magas täiega armsalt käed taeva poole ja ise rippus pooleldi mingi asja seest välja ja siis ta oli niiiiiiiiinunnuuuuu, armusin ära vist. mööblipoes käisime ka, mulle tuppa vaatama igast asju juba, varsti läheb kõvaks remondiks jeee. ja issssand mu ema kasutas sõna 'chillima' ja ma lihtsalt naersin kõva häälega keset poodi selle peale.
ma ei taha kooli minna absoluutselt. ei lähe üldse hästi seal. nõmedad hinded, millega ma rahul ei ole ja kui ekooli lahti löön, siis vahivad ainult mingid x-id vastu, on see normaalne? ja no ausalt, ma omaarust pingutan piisavalt.
polegi kõige hullem olukord. aga lootma peab siiski..
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar