25.04.11

issand jumal, jete mingi tahab, et ma ükspäev neile läheks ja siis teeksime klassikalise muusika õhtu. ehk siis kuulaksime terve õhtu lihtsalt klassikalist muusikat. ja praegu on mulle msnis juba mingi 20 laulu saatnud, ta on täiesti hull. tegelt ta peab pähe õppima neid muusikakooli jaoks. aga siiski, JÄTA MIND RAHULE JUBA NEEGER hahahaahahahah




aapppii sul ikka juhtub tibukalliis. kõik saab korda :(




(W)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar