












eile käisin väljas õhtul, aga tegin valesti vist, sest pärast oli veel hullem olla. aga nalja sai kõvasti muidugi. hull anne oli nii kuri mu vastu. ma lihtsalt tahtsin teada kuidas tal läheb, see saatis mu perse kohe. normaalne. ja siis mingid 3 jookis kutti tulid meie juurde, hakkasid juttu rääkima ja lõid külge täiega. lubasime pärast uuesti juttu rääkima minna nendega, aga me ei näinud neid, niiet jäi ära see. igatahes jah, ühel neist oli päris hea olla vist.. hahah. mul siiamaani naljakas. ohjah. täna oli ka vägaaaaa chill päev. :) mõnuuuuuuuuuz
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar