ei läinudki tallinasse eile. käisime väikse Karola juures hoopis. ta nii armas ikka ja mu lollid näod meeldivad ka talle haha. Tarmo käis Hiinas mingi aeg ja siis näitas meile, kuidas seal teed tehakse ja serveeritakse ja issand me naersime nii räigelt. kõigepealt jõime jasmiiniteed, see oli lihtsalt niiiii hea lõhnaga aga maitses küll nagu sõnnik, ausalt. mingit lichiteed(loe:litsi) jõime ka hah. see oli ka rõve. niiet hiinlastel on väga halb maitse ikka. ja need teed olid mingid kahtlased, kammisid nii ära, et ma ei saanud pärast midagi aru ja naersin iga asja peale. weird
peaks tegelikult sättima hakkama, pool 6 musu juurde ju. niiet tuleb hea õhtu jaaa ja kui vajate mind siis helistage/messige sest arvutisse ma ei jõua enne homset õhtut arvatavasti, sest võibolla homme tallinasse ka veel. : ) 5084337.
täitsa lõpppp, mis sul viga on? :DDDDDDD
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar