ohjah Jete sünnipäev oli haigeeeeeeee. heasmõttes muidugi. sõime räigelt ja tegime pilte ja vaatasime filmi ja mängisime lauamänge ja jube lõbus oli. paranormal activity 2ga oli ilge jama. kõigepealt ei olnud õiget programmi läpakas, millega saaks vaadata ja siis ei leidnud subtiitreid ja siis vedasime kõlarid kuskilt ja ohjah. lõpuks kolisime ikkagi Jete tuppa arvuti taha üle. siis hakkas jälle üks jama subtiitritega, need ei läinud õigel ajal jms. lõpuks vaatasime ilma supakateta ja ohjumal, see film ehmatas meil kõigil pasa lahti vist, päris tõsi. see oli nii õudne. vahepeal oli mul, Kärdil ja Jaanal naljakas ka aga jah, jubeeee oli see. passisime voodites juba, siis kell oli 6, siis osad totukesed läksid kööki jäätist sööma. absoluutselt und ei olnud na. mingi kell 7 jäime magama vist või varem natuke. niituuus niiituuuus. : )
läksime tlnasse kinno täna. autos hakkas pea väga vingelt lõhkuma, elasin üle. siis läksime poodi ja parema silamga ei näinud enam. kõik käis ringi. läksime kinno siis, selleks ajaks oli mul väga paha juba. film hakkas peale, vaatasin 15 min ja tormasin minema saalist. wc-sse ropsima juhhuuu. tund aega istusin seal, 3x ropsisin. ja siis pärast veel lumehange ka kuskile, väga lõbus oli jah. film jäi ka nägemata, a ema-isa ütlesid, et polnud suurem asi see niiet savi. igatahes nüüd mul on parem juba. ma loodan, et kõige hullem on möödas ja et ma öösel ropsima ei hakka, nagu tavaliselt.
ja eilse õhtu/öö pilte ka siis :)


leboooooooooooooooooo

väsis ära
tõesti, kui sulle midagi ei meeldi, hoia eemale minust ja ära enam tule ütlema mulle, et tahaksid uuesti suhtlema hakata minuga. nõme oled.
Ma olen niii sanakas sellel pildid , kus mu käsi udune -.- :D
VastaKustutaei oleeee :D
VastaKustuta